PRIPRAVUJEME NOVÝ AREÁL

17 feb

...z ktorého sa vám nebude chcieť odísť

 

UKONČENIE PREVÁDZKY/ROZLÚČKA

13 okt

netreba však zúfať, máme nový plán :)

       

Ustajnenie koní - ukončenie prevádzky 30.10.2018

Starostlivosť o kone musí byť vždy prispôsobená ich potrebám. Na Butterfly ranči na potrebách koní bazírujeme. Ponúkame ustajnenie za podmienok, ktoré ocení nie len váš kôň, ale aj vy. V rámci našej stajne sú k dispozícii veľké svetlé boxy (320x340 cm alebo 380x340 cm), s možnosťou vzájomného sociálneho kontaktu s ostatnými koňmi. V stajni nie je prievan.
 
Počas dňa trávia kone svoj voľný čas na pastvinách pri ranči o rozlohe viac ako 3 ha. Tam je im dopriaty celodenný pohyb, tráva a čerstvý vzduch. V okolí nie sú rušené cestou, ani inými vzruchmi. Vo výbehoch sa nachádzajú automatické napájačky a prístrešky. Výbehy, stajňa a prístupy na ranč sú monitorované kamerovým systémom.
 
V rámci ranča sú k dispozícii tri jazdiarne; kruhovka, sedlovňa, šatňa, kuchynka a spoločenské priestory. Naši klienti najviac vyzdvihujú krásne vychádzky do okolia. Petržalská hrádza je od nás vzdialená cca 400 m s bezproblémovým prístupom. K dispozícii sú tiež lesy a vychádzky na smer Rakúsko, Maďarsko, Petržalka. Raj pre rekreačných jazdcov!
 
V cene ustajnenia je zahrnuté:
  • denné vyvádzanie koní do výbehov a z výbehov
  • denná vizuálna kontrola koní (zranenia, neobvyklé správanie a pod.)
  • denné, poctivé čistenie boxov
  • denná výmena podstielky
  • kŕmenie 2x denne, resp. podľa dohody (seno + jadrové krmivo)
  • veterinárne konzultácie
     
K dispozícii sú aj dva vonkajšie boxy s malými výbehmi. Jeden z vonkajších boxov je zateplený, napájačky sa nachádzajú v oboch.

Podľa potreby zabezpečujeme aj prevoz koní na náš ranč vlastným vozidlom.

Vychutnajte si relax a pohodu, ktorá sa spája s časom stráveným pri koňoch. V príjemnom prostredí Butterfly ranču si oddýchnete s priateľmi pri grile, jazierku a samozrejme na čerstvom vzduchu.
 
Cena ustajnenia: 220 EUR mesačne. Pre bližšie informácie nás kontaktujte.