HĽADÁME POSILU

13 sep

nie je to len práca pri koňoch, ale aj zázemie

 

Nový areál a naše info

01 júl

leto, čas na vychádzky a fotky v obilí :)

       

UKONČENIE PREVÁDZKY/ROZLÚČKA

Milí naši jazdci, milí rodičia, milí priatelia,

radi by sme sa s Vami podelili o informáciu ohľadom nášho ďaľšieho pôsobenia. Ako ranč a jazdecká škola fungujeme uz piaty rok v Čunove. Sme veľmi vďační tomuto skvelému priestoru, kde zažívame krásne chvíle, silné zážitky - v sedle aj mimo neho. Dospeli sme však do času, kedy sa chceme posunúť ďalej a rozšíriť pre Vás aj ďalšie služby. Začali sme preto budovať nový priestor, kde nám bude umožnené ponúknuť ešte viac :) 
 
30. október, je dňom, kedy oficiálne končíme na Butterfly ranči v Čunove.

Čoskoro zverejníme termín, kedy by sme sa radi spoločne rozlúčili na pôde Čunova. Tak, ako si to len náš ranč zaslúži :) Radi by sme odprezentovali, čo ste sa Vy a Vaše deti u nás naučili, formou Podkovičky, ukážok na koni, užijeme si spoločne, veríme, pekný ešte slnečný víkend a radi sa osobne porozprávame, aké sú naše plány do budúcna.
 
Čo sa týka jazdeckých hodín, všetci čo majú u nás zakúpené platné permanentky /termín platnosti na permanentke/ sú prioritne vybavovaní a budú uprednostnení v rámci jazdeckého rozvrhu. Budeme jazdiť, do konca, pokiaľ nám počasie bude priať.
 
Ďakujeme veľmi pekne za Vašu doterajšiu priazeň, bez Vás by sme nevyrástli :) 

Príďte sa s nami rozlúčiť 13.10.2018 v sobotu! Začíname PODKOVIČKAMI, platí pre prihlásených jazdcov od 10.00, program pre deti, rodičov, jazdenie a občerstvenie, od 14.00 ste srdečne vítaní.
 
V mene celého teamu Butterfly ranč
Lenka Blahová

zobraziť všetky články