HĽADÁME POSILU DO NOVÉHO

01 jún

nie je to len práca pri koňoch, ale aj zázemie

 

PRIPRAVUJEME NOVÝ AREÁL

01 mar

...z ktorého sa vám nebude chcieť odísť

       

PRIPRAVUJEME NOVÝ WEB, ČOSKORO AKTUÁLNE INFORMÁCIE NA WWW.LEVANT.SK

DOČASNE VÁM POSKYTNEME INFORMÁCIE NA EMAILOVEJ ADRESE LEVANT@LEVANT.SK

ĎAKUJEME ZA STRPENIE

Život pri koňoch má svoje osobité čaro. To, čo kôň človeku odovzdáva sa dá ťažko zmerať, ale možno to ľahko pozorovať. Sebavedomie, žiadne komplexy, dobrá fyzická aj duševná kondícia. Dokonca je možné vidieť aj to, že tí, ktorí strávili detstvo pri koňoch sa v živote veľmi dobre uplatnili. Pre všetkých, ktorí chcú mať blízko týmto vznešeným zvieratám je tu Butterfly ranč. Vitajte.
 
Krok, klus, cval.. či sú vám tieto pojmy známe, alebo nie, v našej jazdeckej škole sa nielen naučíte čo znamenajú, ale ich aj zvládnete na koni. A nielen to. Jazda na koni prináša pocity, ktoré vskutku inde nezažijete. Zo živého zvieraťa pod vami sála teplo a túžba po pohybe. Vníma vás, odovzdáva energiu a čaká na vaše povely. Tie musia byť presné. Ak ešte nie sú, pridelíme vám takého koňa, ktorý odpustí. A neskôr zvládnete takmer každého koňa. Ten vám potom rád prejaví poslušnosť a náklonnosť. Obľúbi si vás. Príďte a zažijete.
 
Pri práci s koňmi zažijete veľa radosti, možno aj malé tragédie. Ale neopakovateľné zážitky budú pretrvávať. Budete nad nimi premýšľať doma aj v práci. A kto vie, možno práve teraz váš kôň na vás myslí..

Prevádzku v Čunove sme ukončili 30.10.2018 a teraz pre vás pripravujeme novú v lokalite Stupava. Budeme vás priebežne informovať a o veľkolepom spustení nového areálu budete včas vedieť.